V soboto je v športni dvorani Dobova potekal pravi mali derbi med RK Dobova in RD Herz Šmartno. Obe ekipi sta začeli zelo silovito, vendar se je ekipa domačih že v polčasu veselila prednosti z rezultatom 16:11. Ker so rokometaši Šmartnega med samo tekmo naredili preveč napak je domača ekipa to izkoristila in celotno tekmo do konca vodila za 3 gole. Ob pisku sodnika za konec igre je bi rezultat 29:26 za RK Dobova!

Izjavo po koncu tekme je podal naš srednji zunanji Nik Rantah : “V zadnjih dveh tednih smo veliko bolje trenirali kot prej in dobili tudi novo okrepitev. Posledično se je pokazalo, da nam je v napadu bolje steklo in tudi obramba je bila, vsaj v prvem polčasu, solidna. Mislim, da smo zasluženo osvojili dve točki. Rad bi pohvalil svojo ekipo, pa tudi Herz Šmartno.

Nik se trenutno poteguje tudi za naziv igralca 7. kroga, zato vabljeni vsi k glasovanju na športno stran rokomet.net!